Showing all 3 results

Radenie:

blocks
rows

Drevené brikety

Vaše filtre:

Zobrazit filtry
 
Drevené brikety

Drevené brikety

Drevené brikety

Drevené brikety sa vyrábajú z pilín a  hoblín bez ďalších prímesí. Sú vhodné pre kúrenie vo všetkých druhoch kotlov, krbov a kachlí určených k spaľovaniu dreva. Majú podobné vlastnosti ako pelety (hlavne nízký obsah vody a popola). ich výhodou je vysoká výhrevnosť, nízka cena a popolnatosť, jednoduchá manipulácia,

Predaj brikiet

Predaj brikiet i u nás? Áno, i do Vašej obce dodávame  kvalitné drevené brikety. Balené brikety mají vysokou výhrevnosť, sú úsporné a ekologické. Pri ich výrobe nie sú používané žiadne spojiva ani prímesi.

Predaj drevených brikiet

Predaj drevených briket dnes najdeme takmer všade. Drevené brikety se predávajú takmer na každom kroku a tak môžete narazit na drevené brikety nielen v obchodných retazcoch, ale napr. i na čerpacích staniciach. Brikety OBI, brikety Baumax, brikety Hornbach, brikety Bauhaus, brikety Kaufland, dreverné brikety Uni Hobby alebo drevené brikety Tesco – to všetko možno nájsť na pultoch predajní. Drevené brikety sú ekonomickým zdrojom kúrenia. V porovnání s plynom alebo elektrinou Vám môže ušetriť nemalé peniaze ročne.

Cena brikiet

Cena briket bývá nejvýhodnejšia v jarných mesiacoch, kedy často bývajú brikety v akcii. Najlacnejšie brikety nakúpíte tiež v letných mesiacoch. Drevené brikety rovnako jako válcové brikety, nie sú náročné na skladovanie ani na manipuláciu a pohodlne Vám je dopravíme až domov. Brikety do krbu alebo brikety do krbových kachlí možno tiež použíť aj do klasických kotlov. Drevené brikety hard, nočné brikety majú potom dlhšiu dobu horenia. Eko brikety se vyrábajú z biomasy (predovšetkým  z pilín a hoblin). Lisované brikety RUF, brikety vyrábané z pilin niekdy nazýváme pilinové brikety.

Drevené brikety v akcii

Drevené brikety sú ekonomickým zdrojom tepla. Brikety z tvrdého dreva môžu ušetriť ročne nemalú sumu. Brikety sú určené prakticky pre všeky kotly, pece i krby a v porovnaní ceny plynu alebo elektriny vychádzajú drevené brikety lacno. Kvalitné bukové brikety nahradia niekoľko metrov palivového dreva. Nočné brikety horia dlhšie a cena brikiet je v tomto prípade adekvátna dĺžke horenia.

Nevíte, jaké potřebujete palivo? Vyzkoušejte našeho průvodce.

Přejít do průvodce