Showing all 7 results

Radenie:

blocks
rows

Okrasné kamenivo

Vaše filtre:

Zobrazit filtry
 
Okrasné kamenivo

Okrasné kamenivo

Okrasné kamenivo

Dekoračné okrasné kamenivo s dopravou až k Vám domov, do Vašej obce . Okrasné kamenivo je vhodné pre záhradné a dekoratívne úpravy. Okrasné kamienky možno použiť aj v interiéroch. Sú balené po 25 kg, na paletách po 800 až 1 200 kg alebo do veľkoobjemových vakov (Big bag), čo je ekonomickejšia varianta. Paleta okrasného kameniva stačí obvykle na pokrytie 15 – 18 m², podrobnosti nájdete v popise u produktov a sú orientačné.

Kamenná kôra

Mezi najobľúbenejšie okrasné kamene do zahrady patrí dnes nepochybne kamenná kôra. U nás ju najdete v niekoľkých variantoch a ešte si vyberete. Veľkej obľube sa teší biely dekoračný kameň do zahrady, napríklad Biela Marianna. ktorá patrí mezi nejpredávanejšie okrasné biele kamene. Nájdete u nás aj luxusné exotické biele obláčiky alebo čierne kamene.

Kamenivo

Dekoračný kameň – kameň je  jedným z prírodných materiálov, s ktorým môžeme upravovať našu záhradu. Je vhodný najmä na dlažbu, obruby alebo na spevnenie terénnych nerovností. Môžeme z neho vybudovať skaly, skalky alebo suché steny. Uplatnia sa i ako jedinečné solitérne kamene vyzdvihujúce individualitu každej zahrady. Používame frakcie od milimetrových veľkostí až po niekoľkotonové balvany. Kamene do záhrady treba však vždy použiť s rozvahou tak, aby všetko bolo prirodzené. Výsledný dojem by tak mal zodpovedať tomu, čo možno nájsť v prírode. Pozor na gýčové a nevkusné usporiadanie, ktoré často doplňujú najrôznejšie figúrky napr. v kombinácii s antickými sochami. Vždy treba pracovať s celkovou kompozíciou záhrady a jej následným osadením zelene, ktorá je najskôr maličká, ale za pár rokov vám vyrastie. Kamenivo vám doručíme komfortne – až pred váš dom – jašterkou alebo autom s čelom dodávame po celej SR, vrátane vašej obce .